fbpx

G5 Masajı

Adını uygulama sırasında kullanılan cihazdan alan G5 masajı temel olarak selülitleri yok etmeyi amaçlar. Yan olarak da bölgesel zayıflama için kullanılan bir uygulamadır.
G5 cihazının temel çalışma prensibi deriye uyguladığı ritmik itme ve titreşim hareketleriyle deriyi uyararak sıkılaşmaya , selülitlerinizden kurtulmaya ve bölgesel zayıflamaya yardımcı olmaktır. Birçok kişinin memnun kaldığı ve son derece başarılı sonuçlar ortaya koyan G5 masajı tekniği giderek yaygın uygulanan profesyonel bir bakım haline gelmektedir. Yağ yakılmasını hızlandıran özel bir masaj tekniği olan G5 masajı, bölgesel dolaşımın düzenlenmesinde, metabolizma hızlandırılmasında, kan dolaşımının sağlanmasında da etkilidir. Selülit uygulamasında tercih edilen uygulama tüm vücuda uygulanabilmektedir. Yaygın olarak bel, kalça, üst bacak ve kol bölgelerinde tercih edilmektedir. Uygulama sırasında özel bir krem bölgeye uygulanır ve özel eğitimini almış olan bir uzman tarafından uygulanır. Bu özel krem sayesinde yağ yakıcı etki artırılmaktadır.

G5 Masajı Nasıl Bir Yöntem?

El yordamıyla yapılan masajlara oranla çok daha etkili ve uygulaması basit bir yöntem olan G5 Masajı aynı zamanda bedensel stresi azaltmaya destek olur, bölgesel kan dolaşımın hızlandırır, cilde esneklik kazandırır, ödemlerin atılmasına yardımcı olur, metabolik hızı arttırır. Metabolik hızın artması yağ yakımını otomatik olarak hızlandıracağı için kilo vermeyi oldukça kolaylaştırır. Konusunda uzman estetik uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir; özellikle kalça, bacak ve popo bölgesinin görüntü veya bu bölgelerdeki yağ dokusunun yarattığı sarkıklıktan şikayetçi olan müşterilerimiz tarafından talep edilmektedir.

G5 masajı, konusunda uzman kişiler tarafından ortalama 30 dakika uygulanan bir zayıflama yöntemidir. Uygulamanın etkileri 5 seanstan sonra görülmektedir.

Hamilelere, yeni doğum yapanlara, yeni ameliyatlı olan kişilere, regl dönemindekilere, epilepsi olanlara uygulanması pek tavsiye edilmez. Varisi olan kişilere de varissiz bölgeler için uygulanması tavsiye edilir.

G5 masajı; problemlerin fazlalığına göre, kişiyi daha kısa sürede mutlu etmek için diğer zayıflama ve sıkılaştırma cihazları ile destek yapılarak da uygulanabilir. MaxSis Güzellik Merkezimiz bu konuda deneyimli estetisyenlerimizle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

G5’in Faydaları Nelerdir ?

  • Cildi sıkılaştırır ve elastikiyet kaybını önler.
  • Kan dolaşımını hızlandırır.
  • Kasları güçlendirir.
  • Selülitleri tedavi eder ve selülit oluşumunu engeller.
  • Metabolizmayı hızlandırır.
  • Vucütta toksit atımını sağlar.
  • Vücudu güçlendirir, yorulmanızı azaltır.
  • Yağ yakımını hızlandırır ve belirgin bir bölgede incelmenizi sağlar.